Haberler

Netflix’in Yeni Dizisi: Dark

İlk bölümü 9 Ekim 2017 tarihinde izleyici ile Netflix aracılığı ile buluşacak olan dizi, dizi evrenine iddialı bir giriş yapacak gibi duruyor. Dark dizisi ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak. Dark konusu bakımından gizem türünü işleyecek bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Dark dizisi oyuncuları arasında Oliver Masucci (Er ist Wieder Da), Karoline Eichhorn (The Silence), Jördis Triebel ve Louis Hofmann (Land of Mine, Tom Sawyer) gibi yetenekli isimler yer almakta. Dizinin yapımcılığını Who Am I filminin yapımcısı olan Quirin Berg, yönetmeni olan Baran bo Odar ve senaristi olan Jantje Friese üstleniyor. Dark dizisinin senaristliğini de dizinin yapımcılığını üstlenen Jantje Friese yapmakta. Dizinin IMDB puanı 7,2 olarak belirlenmiş. Yeni başlayacak olan bir dizi için bu puan gayet iyi.

Dark Dizisi Konusu

Dizi bir çocuğun kaybolması ve sonrası çıkan gizemli olayları konu alacak. Kayıp olan bir çocuğu arama çalışmaları esnasında bir kasaba içerisinde yaşanan gizemli ve değişik olaylar ekranda gösterilecek. Olayların gerçekleştiği küçük kasabanın göründüğü kadar masum olmadığını anlayacağız. Kasabanın günahlar ile dolup taşıyor olmasının gün yüzüne çıkmasından sonra ise kayıp olan çocuğun durumu merak konusu haline gelecek.

Dark Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Geçtiğimiz aylarda dizinin ilk fragmanı yayınlanmıştı. Fragman bizleri oldukça etkilemiş ve merak içinde bırakmıştı. Sonra ise dizinin yayın tarihini öğrendik ve yüzümüzde bir tebessüm oluştu. Dark dizisi ile 9 Ekim tarihinde buluşacağız. Dark dizisinin ilk bölümünü izlemeden önce fragmanı izlemenizde fayda var.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.