Haberler

Netflix’in Heyecanlandıran Süprizi: Mindhunter

Dizi severleri sevince boğan haberlerin ardı ardına geldiği şu günlerde, yabancı dizi hayranlarını fazlasıyla memnun ve mutlu edecek bir haber daha geldi. NETFLIX yepyeni bir polisiye dizisiyle yeniden karşımızda. Yaptığı kaliteli yapımlarla fazlasıyla beğeni toplayan NETFLIX  platformu, yeni dizi Mindhunter ile ilgili ilk açıklamaları yaptığı günden beri yine beğenileri ve takdirleri izleyiciden toplamayı başardı. Mindhunter konusu ile fazlasıyla merak uyandıran bir dizi. Bu diziye biraz daha yakından bakalım.

Dizi, yıllar öncesinin Amerika Birleşik Devletleri’nde seri katiller ile ilgili çalışmalar yürüten iki FBI ajanının hikâyesini anlatıyor. John Douglas ve Mark Olshaker’ın 1996’da kaleme aldığı Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit kitabından uyarlanan olan dizi, sürükleyici bir konuya sahip. Seri katilleri yakalamak için ilk kez, tıpkı onlar gibi düşünen ajanların hikayesi bizleri ekranlara kitleyecek gibi duruyor. Bu yılın en çok beklenen yapımlarından olan Mindhunter, kısa bir süre sonra ekranlarda.

NETFLIX,  bu yapım hakkında birçok açıklama ve tanıtım videosu yayınlamıştı. Bizleri diziye belki de en çok çeken nokta, dünyaca ünlü yönetmen David Fincher’ın bu yapımda üç bölüm yönetmen koltuğunda oturmuş olmasıdır. Polisiye bir yapım olan Mindhunter, bir aydan kısa bir süre sonra 13 Ekim 2017 tarihinde, tüm dünya ile aynı anda NETFLIX üzerinden izlenilebilecek. Polisiye dizilere ve bizleri düşünmeye iten yapımlara merakı olan dizi severlerin bu yapımdan fazlasıyla keyif alacağına eminiz. Mindhunter’ı büyük bir merakla bekliyor, hatta günleri sayıyoruz.

 

 

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.