Haberler

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Dizileri Açıkladı!

Bildiğiniz üzere Netflix, internet platformunun en güçlü ve en büyük medya sağlayıcılarından biridir. Geçtiğimiz aylarda bu platform giriş yaptı. Türkiye’ye giriş yapmasının ardından Türkiye’ye yönelik olarak ne tarzda çalışmalar yapacak olduğu da büyük merak konusu haline geldi. Şimdiye kadar elde edilen bilgilere göre Netflix platformu, bir Türk süper kahraman dizisi yayınlayacak. Netflix’in atmış olduğu bu adımın bizi oldukça sevindirdiği ve gururlandırdığı da ortada. Fakat bugün yazımızda ele alacak olduğumuz konu bu yeni dizi değil, aktif olarak Netflix platformunda yer alan diziler arasında Türkiye’de en fazla hangi dizilerin izlendiği. Yazımızın devamında bu dizi listesini bulabilirsiniz.

Netflix kısa süre önce bir liste yayınladı. Bu listede Türkiye’de bulunmakta olan izleyicilerin en çok izlemeyi tercih ettiği 10 adet yabancı diziyi açıkladı. Bu dizilerin listesi ise şu şekilde:

1-  Iron Fist

2- You Me Her

3- The OA

4- Glow

5- The Seven Deadly Sins

6- Gilmore Girls: A Year in the Life

7- Atypical

8- Friends From Collage

9- Santa Clarita Diet

10- Defenders

İşte Türkiye’de en çok izlenen yabancı diziler bu şekilde. Netflix’in Türkiye ile ilgili olarak yapacak olduğu yeni adımlardan haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin. Ayrıca listede yer almakta olan diziler ile ilgili tanıtım ve haber yazılarını da sitemizde bulabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.