Haberler

NBC, Bir Türkiye Dizisini Uyarlayacak!

Amerikan NBC kanalı yeni bir dizi uyarlıyor. O dizi ise çok sevilen Türkiye dizisi ‘Ölene Kadar’. Bu haber Türkiye’yi hem gururlandırdı hem de heyecan içine soktu. İşte Türkiye’den uyarlanan dizi: Eternal!

Amerikan NBC kanalı geçen sene ATV kanalı aracılığı ile izleyici ile buluşturulan Ölene Kadar adlı diziyi uyarlayacağını açıklamıştı. Projenin adı Eternal ve proje, Dallas’ın devam bölümlerinde de imzası bulunmuş olan Cynthia Cidre tarafınca geliştiriliyor. Cynthia Cidre, bu projenin prodüksiyonunu ise Intrigue Entertainment ve Universal TV ile birlikte devam ettirecek.

Engin Akyürek ile Fahriye Evcen’in başrollerinde bulunduğu Ölene Kadar adlı dizi, işlememiş olduğu bir suç sebebi ile müebbet hapis cezasına çarptırılmış olan Dağhan ve seneler boyu vicdan azabı çekip sonrasında Dağhan’ı kurtarmayı hedefleyen Avukat Selvi’nin hikayesini merkezine alıyor idi. Ayrıca Ölene Kadar dizisinin IMDb puanı da gayet iyi bir puan olan 7,3. Aynı hikâyenin etrafında şekillenecek olan Eternal da kendisine yer olarak Güney Carolina’yı tercih etti.

Ölene Kadar adlı Türkiye dizisinin yapımcısı Tims Productions idi. Dizinin yönetmen koltuğunda da Umur Turagay yer almakta idi ve dizinin senaristi de Elif Usman’dı.

Proje hakkında henüz başka bir bilgi elde edilememiş durumda. Projenin ne zaman gerçekleştirileceği de büyük bir merak konusu haline geldi. Eternal ile ilgili olan gelişmelerin sıkı bir takipçisi olmak için sitemizi takipte kalın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.