Haberler

Narcos Dizisine Bir Şok Daha!

Suç örgütü lideri olan ve dizi sayesinde çok da yakından tanıdığımız Pablo Escobar ile ilgili bir açıklama geldi. Bu açıklama Pablo’nun oğlu olan Sebastian Marroquin tarafından yapıldı. Sebastian Marroquin, ‘Her gün insanlardan mesajlar alıyorum ve tüm mesajlar babamla ilgili. Babam televizyonda gösterildiği gibi biri değil.’ açıklamasında bulundu.

Bir dönemin en azılı yasadışı suç örgütü lideri olan Pablo Escobar’ın oğlu Sebastian Marroquin, bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamasında, ‘Babam, Narcos dizisi aracılığıyla şimdilerde her zamankinden daha da meşhur hale geldi.’ ifadelerini kullandı.

‘Babam Sanki Hiç Cinayet İşlememiş Gibi Gösteriliyor’

Marroquin, Narcos dizisinin, babasını bir rol modeli olarak gösterdiğini ve çok daha farklı bir hikâye anlattığını öne sürüyor. ‘Pablo Escobar, bir pop yıldızı gibi ekranlarda gösteriliyor. Babam, sanki hiç şiddet, cinayet, insan kaçırma gibi olaylara karışmamış gibi tanıtılmakta. Bu durum canımı sıkıyor ve gerçekten de inanılacak şey değil.’ diye açıklamada bulundu. Netflix platformundan izleyici ile buluşturulan Narcos dizisi nedeni ile pek çok kişiden bir sürü mesaj alıyor olduğunu da vurguladı.

‘Dizi, Gerçekleri Göstermiyor’

Marroquin, Narcos dizisinin, topluma gerçekten de yanlış bir mesaj veriyor olduğunu öne sürüyor. Bu husus hakkında da bir açıklama yaptı. ‘Her gün insanlar sosyal medyadan benimle iletişime geçmeye çalışıyor ve bir sürü mesaj atıyorlar. Mesajlarda diziyi hep izlediklerini, babam gibi bir insan olmayı düşlediklerini ifade ediyorlar. Ama bunlar, yaşanan onca gerçeğin oldukça tersinde kalmakta.’ dedi.

Pablo Escobar’ın oğlu Sebastian, Eylül ayında çok fazla dikkat toplayan bir Facebook paylaşımı yapmıştı. Bu paylaşımında da ‘Narcos dizisi ve 28 yalan’ başlığında olan bir yazıda, Narcos dizisinin tüm gerçekleri saptırarak ya da çarpıtarak ekrana yansıtıyor olduğunu belirtmişti.

Ayrıca Marroquin, ‘Babam, dizilerde gösterilemeyecek derecede zalim biri idi.’ diye de bir açıklama yapmıştı.

Öncesinde Dizi Ekibini Tehdit Etmişlerdi

Escobar ailesi, bundan daha önce de Narcos dizisinin ekibini ciddi şekilde tehdit etmişti. Bu tehditlerin nedeni de Escobar ailesinin bütün özel hayatının tüm detayları ile birlikte televizyon ekranlarına geçirilmesiydi.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.