İncelemeler

Mr. Robot 3. Sezon’da Neler Olacak, Ne Zaman Yayınlanacak?

Sam Esmail’in yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicilerden büyük bir beğeni toplayan dizi Mr Robot, kısa süre sonra 3. sezonu ile yeniden ekranlarda olacak. Diziyi izlemeyenler için kısa bir bilgi vermek gerekirse dizi hacker bir genç olan Elliot’un teknoloji yoluyla bir devrim yaratma çabasını konu alıyor. Dizi, ilk sezonundan itibaren geçmişte yayınlanmış efsanevi yayınlara olan benzerlikleri ve göndermeleriyle gündemdeydi. Önceki iki sezonda görüldü ki Mr Robot konusu ile de artık göndermelerde bulunduğu efsanelerin arasında sayılabilecek bir yapım.

Kısa bir süre önce heyecanla beklenen Mr Robot 3. sezon fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda en çok dikkat çeken nokta Rami Malek’in sesinden Leonard Cohen’in Democracy adlı parçasının sözlerinin seslendirilmesiydi. Dizi severler bunu Mr. Robot artık demokrasi istiyor şeklinde yorumluyor. Önümüzdeki sezonda Elliot’un sistem ve toplumla olan mücadelesinin giderek hızlanacağını düşünüyoruz. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla aksiyon ve gerilim dolu bir sezon olacak.

Dizi hayranlarının en çok merak ettiği konu ise yeni sezonun ne zaman yayınlanacağıydı. Uzunca bir süre izleyiciler, yeni sezon hakkında herhangi bir bilgi edinememişti. Dizi hayranları arasında yeni sezonun Ekim ayında ekranlarda olacağı söylentileri çokça konuşulmaktaydı. Mr. Robot çekimlerinin  Nisan ayında başlaması ile de bu söylentiler zirve yapmıştı. Yayınlanan fragman ile dizi hayranlarının heyecanı tavan yaparken gelen açıklama ile izleyenlerin heyecanı iki katına çıktı. Dizi cephesinden gelen açıklamada yeni sezonun 11 Ekim’de ekranlarda olacağı belirtildi. Yeni sezona az zaman kalmışken heyecan içinde bekliyor ve bu aksiyon dolu dizinin kısa sürede başlaması için gün sayıyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.