Haberler

Mr. Mercedes 2. Sezon Onayını Kaptı!

Mr. Mercedes, Stephen King’in dizi uyarlaması olarak televizyon ekranlarına gelmişti. Bugün ise ünlü dizinin 2. Sezon onayı almış olduğu açıklandı. İlk sezonu tam 10 bölümden oluşan dizi, 9 Ağustos günü yayına başlamıştı ve dün yayınlanan bölümü ile de sezon finali yaptı.

Mr. Mercedes 2. Sezon prodüksiyonunun Şubat ayında başlayacağı ve önümüzdeki sene televizyon ekranlarına geleceği söyleniyor. 2. sezon da tıpkı ilk sezon gibi 10 bölümden oluşacak. Dizi, ilk sezonunda Stephen King’in üçleme biçiminde yazmış olduğu serinin ilk kitabına yoğunlaşılmıştı. 2. sezonda ise ikinci kitaba yoğunlaşılacak.

Mr. Mercedes Nasıl Bir Dizi?

Ayrıca da Big Little Lies ile izleyicinin hafızasına kazınan senarist David E. Kelley’in uarlamış olduğu dizinin başrolünde de Harry Treadaway ve Brendan Gleeson var. Dizinin kadrosunda da Scott Lawrence, Mary-Louise Parker, Ann Cusack gibi ünlü isimler bulunmakta. Mr. Mercedes konusu bakımından psikoloji türü işliyor ve dengesiz bir seri katil ile emekli bir dedektif arasında geçen zorlu mücadele üzerine yoğunlaşıyor.

Mr. Mercedes Dizi Konusu Nedir?

Dedektif Bill Hodges, bir türlü Brady Hartsfield’i yakalamayı başaramamıştır. Dedektif şu an emeklidir fakat Brady’den korkutan mektuplar ve mailler almaya başlar. Brady, yine harekete geçmeden önce kendisini engellemeyi denemesi için Dedektifi teşvik eder. Emekli dedektif de Brady’nin oyununa katılır ve katili adalete teslim etmek uğruna oldukça tehlikeli bir maceranın içine girer.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.