Haberler

Mindhunter 2. Sezon Konusu Belli Oldu!

Mindhunter, yayınlanmış olan ilk sezonu ile fazlasıyla beğeni ve ilgi topladı. Şimdi ise Mindhunter 2. sezon konusu belli oldu!

David Fincher (Fight Club, The Curious Case of Benjamin Button, Zodiac)’ın yönetmenliğini yapıyor olduğu Mindhunter 1. sezonu ile izleyiciye sözünü vermiş olduğu aksiyon dolu dakikaların hakkını verdi. Gone Girl yapımı sonrasında tüm sessizliğini koruyan ünlü yönetmen David Fincher, dizinin dört bölümü için kamera başına geçti.

Ayrıca Mindhunter, David Fincher’ın yanı sıra Tobias Lindholm, Asif Kapadia, Andrew Douglas gibi çok ünlü ve başarılı olan yönetmenleri imzasını da taşıyor. Mindhunter oyuncuları arasında Jonathan Groff, Hannah Gross, Holt McCallanay ve Anna Torv gibi başarılı isimler yer almakta.

Mindhunter 1. Sezon Konusu

Dizinin ilk sezonu 1970’lerin sonunda geçiyor. İki FBI ajanının, cinayet psikolojisini araştırıp bütünü ile gerçek canilerle korku veren bir yakınlık kurup, suç bilimi içerisinde yeni ve büyük ufuklar açması dizinin ilk sezonunda işlenen konu durumunda idi.

Mindhunter 2. Sezon Konusu

Mindhunter 2. sezon hakkında henüz ortada pek bir bilgi yok iken yönetmen David Fincher, vermiş olduğu bir röportajda Afrika ile ilişkili olan birçok müziğin dizinin 2. sezonunda kullanılacak olduğunu açıklamıştı.

Yeni sezonun 1979 ile 1981 senelerinin arasında geçecek olduğunu ve Atlanta’da çekimlerinin yapılacağını bilmekteyiz. Ayrıca yeni sezonda, 1979 ile 1981 seneleri arasında işlenmiş olan çocuk cinayetleri konu alınacak.

1979 ile 1981 senelerinin arasında Atlanta’da tam 28 Afrikalı-Amerikalı çocuk, yetişkin ve de ergen, cani bir biçimde öldürülmüştü.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.