Haberler

Mark Ruffalo, Yeni Mini Dizide Başrol Oyuncusu!

HBO, True Detective gibi pek çok sevilen mini dizileri ile kendisini kanıtlamış durumda. Bugünlerde de yine öncekileri gibi gayet iddialı olan bir mini dizi projesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanmakta.

İşte bu yeni mini dizinin adı; I Know This Much Is True! Yeni mini dizi toplamda 8 bölümden meydana gelecek. Dizinin başrol oyuncusu ise gönüllerimizde taht kurmuş olan yakışıklı oyuncu Mark Ruffalo! Resmi olarak Mark Ruffalo’nun bu dizide rol alacağı açıklanmış durumda. Ünlü aktör Mark Ruffalo, ayrıca aynı zamanda I Know This Much Is True dizisi içerisinde önemli bir göreve daha sahip. Ruffalo, dizinin yürütücü yapımcısı olarak da görev almış durumda.

Nasıl Bir Dizi?

I Know This Much adlı mini dizi, ünlü ve usta yazar Wally Lamb’in 1998 senesinde basılmış olan aynı isimli romanından televizyon ekranlarına uyarlanacak. Mark Ruffalo, bu yapımda ikiz kardeşleri canlandıracak. Dizinin hikayesi de 20. Yüzyılın sonlarında işlenecek. Dizide ikiz kardeşler olan Dominick ve Thomas Birdsey’in hayatları merkeze alınacak.

Yapımın Arkasındaki İsimler

Mini dizinin yönetmen koltuğunda oturan Derek Cianfrance (Blue Valentine, The Light Between Oceans, The Place Beyond the Pines) aynı zamanda bu yapımın senaristliğini de üstlenecek.

Mark Ruffalo Kimdir?

Mark Ruffalo, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı olan bir aktör, film yönetmeni, senaryo yazarı ve de yapımcıdır.

Mark Ruffalo’nun Rol Aldığı Filmler

Mark Ruffalo 40’tan fazla yapımda rol almıştır. Sizler için Ruffalo’nun rol almış olduğu en popüler ve en kaliteli yapımları sıraladık:

Sihirbazlar Çetesi, Sihirbazlar Çetesi 2, Spotlight, Iron Man 3, Yenilmezler, Zindan Adası, Sil Baştan, Begin Again, Margaret, Çılgın Bir Gece

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.