Haberler

Lucifer, 3. Sezon İle Çok Yakında Aramızda!

Fox’un sevilen dizisi Lucifer kısa bir süre sonra 3. sezonu ile bizlerle olacak. Yakışıklı şeytanımız Lucifer’ın dizideki yolculuğu ilk 2 sezonda izleyicinin dikkatini çekmeyi fazlasıyla başarmıştı. Son dönemlerde belki de en beğenilen yapımlardan biri olan Lucifer konusu bakımından oldukça ilgi çekici. Elbette başarısının arkasındaki en temel sebep de yine konusu. Yeni sezona olan geri sayım neredeyse bitmek üzere. Bu nedenle dizinin hayranlarının heyecanı doruk noktasına ulaştı.

Dizinin konusunu bilmeyenler için kısaca değinmek gerekirse Lucifer Morningstar, Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Lucifer’ın Los Angeles’taki suç ile olan mücadelesini izlemek oldukça keyif verici. Buraya kadar her şey sıradan bir polisiye dizisi ile aynı görünse de Lucifer’ın diğer polisiye dizilerden büyük bir farkı var. Lucifer Morningstar “Cehennem Lordu” lakaplı bir melektir. Yani Lucifer Morningstar, Los Angeles Polis Departmanı’nda suçlarla savaşan, dünyaya düşmüş bir melektir. İlk olarak Sandman çizgi roman serisinde yan karakter olarak ortaya çıkan Lucifer, daha sonra kendi dizisine kavuşmuştur. Lucifer Morningstar, Sandman çizgi roman serisinde dizinin aksine Lux adlı barını işleterek yaşamını sürdürmektedir.

Lucifer 3. sezon ne zaman başlayacak sorusu uzun süredir dizi hayranlarının aklını karıştırmaktaydı. Bu soruya cevap kısa bir süre önce bulundu. Sevilen dizi Lucifer 3. sezon ile 2 Ekim 2017 tarihinde bizlerle olacak. Bakalım bu yeni sezonda yakışıklı şeytan-ajanımız Lucifer Morningstar ne gibi maceralar yaşayacak. Heyecanla bekliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.