Bölüm Hakkında Yorumlar

Life Sentence İlk Bölüm Hakkında

Life Sentence

Son zamanlar da gündeme gelen Life Sentence ile alakalı olarak bir çok izleyici bilgiler edinmeye başladı. Ülkemizde günden güne ilerlemeye devam eden yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak ilk konularımızdan bir tanesi olan Life Sentence’yi inceleyelim.
Dizinin konusu ile alakalı olarak, Fragman ve yazılardan ödünlenerek yazacağımız yazı da. Dizi de başrol oyuncusuna 8 yıl önceden kanser tanısı koyularak uzmanlar tarafından öleceği belirtilmiştir. Başrol oyuncusunun özgür ruhlu bir kadın olması ile beraber dünya ile de barışıklığı bu tabuyu yıkmaktadır. Kanser ile uzun mücadeleler sonunda yeneceğini hisseden başrol oyuncusu her zaman öleceği tanısına kapılarak birçok seçim ile yüz yüze kalmaktadır. Bu konuları bünyesinde bulunduran yabancı dizi için gençlik çağında ki kişiler ekranlara kapılacaktır. Son zamanlar da eğer ki yeni çıkacak diziler hakkında daha çok bilgili olmak istiyorsanız adresimizi de takip edebilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak açtığımız bu sitede tüm yazılar benim tarafımdan yazılmaktadır. Kendimden bahsetmeyi pek sevmem ama Prison Break hastasıyım. :)

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.