İncelemeler

Law & Order: True Crime – Tanıtım

NBC kanalından yakın zamanda polisiye dizilerini seven dizi severler için yepyeni bir yapım geliyor. Kısa zaman içinde ekranlarda olacak olan Law & Order: True Crime konusu ile ve yapımcılar tarafından verilen bilgiler ile fazlasıyla ilgi çekiyor. Dizi yapımcılarının verdiği bilgiye göre Law & Order: True Crime, yaşanmış gerçek cinayetleri kendisine konu alacak. Her sezon farklı bir cinayeti ele alacak dizinin ilk sezon konusu, Menendez Kardeşler.

Menendez kardeşler yakın tarihe adlarını dehşet vererek yazdıran bir ikili. Eric ve Lyle Menendez, 90’larda yaşayan çoğu kişinin kolaylıkla hatırlayabileceği isimler. Uzunca bir süre medyanın ilgisini çeken bu ikili fazlasıyla gündem olmuştu. Kısa süre, bu iki kardeşin hikâyesini daha yakından inceleme fırsatına sahip olacağız.

Spoiler vermemek şartı ile dizinin konusuna ve Eric-Lyle Menendez’in hikâyesine değinmek gerekirse, bu ikili, anne ve babasının mirasını ele geçirebilmek amacıyla ebeveynlerini öldürmüştür. Diziye başlamadan daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen dizi severler, internette yapacakları ufak bir araştırmayla bu ikili ve dava hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olabilir.

Bir sezonu 9 bölümden oluşan bu dizi, her sezon farklı bir cinayeti, farklı bir vahşeti alacak. NBC’nin bu yeni dizisi 2 hafta sonra 26 Eylül tarihinde yayınlanacak ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak. Polisiye dizileri seven izleyiciler için fazlasıyla ilgi çeken bu yapım, kısa süre sonra ekranlarda olacak. Uzun süre gündemi meşgul etmiş bu davayı daha da yakından ve farklı bir bakış açısıyla izleyecek olmanın mutluluğunu yaşıyor ve ilk bölümünü heyecanla bekliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.