Haberler

Jon Snow (Kit Harington) Öyle Bir Şaka Yaptı Ki!

Game of Thrones’taki Jon Snow rolü ile gönüllerimize taht kurmuş olan Kit Harington akıllara durgunluk veren bir şaka yaptı. Evlenmelerine çok az kalmış olan nişanlısı Rose Leslie’ye asla unutamayacağı bir şaka hazırladı. Kit, buzdolabına kendi kafasına benzeyen bir kesilmiş kafa koydu ve böylece şaka başlamış oldu.

Genç yıldızımız Kit Harington, kısa bir süre sonra evlenecek olduğu güzel nişanlısı Rose Leslie’ye bu şekilde korkunç bir şaka yapınca genç kadın neye uğradığını şaşırdı. Leslie çareyi çığlık çığlığa kaçmakta buldu.

1 Nisan Sevgisi

Kit, bu şaka olayından sonra İngiliz The Jonathan Ross Show adlı programa katıldı. Bu programda 1 Nisan’ı çok seven bir aile içerisinde yetişmiş olduğunu açıkladı. Sonra da bu sene, buzdolabının içine kendi kafasına çok benzeyen bir kesilmiş kafa koymuş olduğunu söyledi.

Programda görüntülenen bu videoda, buzdolabının içerisinde Kit’in kesilmiş kafasını gören Rose’un aşırı derece korkmuş olduğu ve yere yığılarak ağladığı görülüyor. Genç kadının çığlıkları da ne kadar korktuğunu kanıtlar nitelikte.

‘İlişkimiz Biter’

Kit gerçekleşen olayı şu şekilde anlattı: ‘‘Rose ağlamaya başladı. Ben de tam o esnada çıktım ve ‘1 Nisan şakası!’ diye bağırdım.’’

Rose Leslie, kendisini toparladıktan sonra ise Kit bir daha böyle bir şaka yapmaya kalkışırsa ilişkilerinin kesinlikle bitecek olduğunu belirtti.

Kit, Rose’un 1 Nisan günlerine alışkın olmadığını bilmiyor olduğunu da vurguladı.

Yakında Evlenecekler!

Game of Thrones seti içerisinde tanışmış olan ve dizide de aşık olan iki karakteri hayata geçiren Kit ve Rose çok yakında evlenecekler. Muhteşem çift, geçtiğimiz haftalarda da nişan yaptıklarını duyurmuştu.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.