Haberler

Jon Hamm, Good Omens’ta Oynayacak!

2007 ile 2015 seneleri arasında yayınlamakta olan Mad Men dizisinde üstün yeteneği ve başarılı oyunculuğu ile bütün dikkatleri üstüne çekmiş olan Jon Hamm Good Omens dizisinde rol alacak. Good Omens, Neil Gaiman’ın çok satan ünlü romanından televizyon ekranlarına uyarlanacak olan bir yapım.

Good Omens konusu bakımından kötüler ile iyiler arasında geçmekte olan büyük ve acımasız bir savaşı işleyecek. Bu hikâyede yıldız oyuncu Jon Hamm, baş melek olan Gabriel karakterine can verecek. Baş melek olan Gabriel aynı zamanda da iyi meleklerin lideri biçiminde karşımıza çıkmış olacak. Jon Hamm, dizinin ana kaynağı olan romanı tam 20 sene önce okumuş olduğunu açıkladı. Ayrıca bu romanı, o zamanlarda okumuş olduğu en havalı ve en eğlence veren kitaplardan biri olarak gördüğünü belirtti.

BBC Two ve Amazon Studios iş birliği içerisinde hayat bulacak olan bu proje, kıyamet öncesi bir ortam içinde 2018 senesinde geçecek. Toplamda 6 bölümde oluşacak olan Good Omens dizisi 2019 senesinde yayın hayatına başlayacak. Ayrıca Amazon Prime Video aracılığı ile 200’den fazla ülkede gösterime girecek.

Jon Hamm ismi akıllarımıza Mad Men yapımı ile kazınmış olsa da ünlü oyuncunun oyunculuk geçmişi daha geniş bir çerçeveye sahiptir.  Jon Hamm; Hırsızlar Şehri, Baby Driver ve Minyonlar, The Last Men on Earth gibi yapımlarda da rol almıştır.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.