Haberler

Jeffrey Tambor Taciz İddiaları Nedeniyle Transparent’tan Ayrılıyor!

Amazon dizisi Transparent, geçtiğimiz eylül ayında 4. sezonu ile izleyicilerle buluşturulmuştu. Fakat Transparent kadrosundan oldukça alıştığımız bir isim ayrılacak. Dizi, yoluna baş rol oyuncusu olan Jeffrey Tambor olmadan devam edecek. Transparent ekibinde yer almakta olan Trace Lysette (Bloody Mary) ve Van Barners (This is Me, I Am Cait) tarafından cinsel taciz ile suçlanmış olan Jeffrey Tambor, ilk bölümden beri baş rolünde bulunuyor olduğu yapım ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Jeffrey Tambor, Maura Pfefferman adlı karakteri hayata geçirmeyi yaşamının en güzel ayrıcalıklarından ve de en yaratıcı olan deneyimlerinden birisi olarak tanımlamakta. Bazı hareketlerinin yanlış anlaşılmasından büyük bir üzüntü duyduğunu ve hiç kimseye kesinlikle kasıtlı olarak zarar vermemiş olduğunu belirtti. Gün geçtikçe politikleşen atmosferin kendi içinde bulunduğu setleri de etkiliyor olduğunu belirten Jeffrey Tambor, Transperent dizisine geri dönmesinin anlamsız olduğunu söyledi.

Amazon kanalı uzun bir süredir Jeffrey Tambor ile ilgili olan taciz iddiaları hakkında araştırma yapıyordu. Bu süre boyunca da dizinin yaratıcısı olan Jill Soloway, prodüksiyonda çalışan kişiler ve Jeffrey Tambor ile görüşülmüştü.

Transperent Nasıl Bir Dizi?

Transparent konusu bakımından drama ve komedi türlerini işliyor. Dizinin 4 sezonu yayınlandı ve her sezon 10 bölümden oluşuyor. Her bölümün ortalama gösterim süresi de 30 dakika kadar sürmekte. Transparent IMDb puanı da başarılı bir şekilde 7,9.

Transparent dizisi merkezine Los Angelas’ta yaşamını sürdüren bir aileyi alıyor. Ailenin yaşını almış babası olan Mort, senelerdir erkek bedenine sıkışmış olan bir kadın gibi hissetmektedir. Bu durumu ve aldığı değişim kararını çocuklarına açıklamak ister fakat birbirinden bencil olan çocuklarına bu durumu nasıl açıklayacağını bilemiyordur.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.