Haberler

İşte 2. Orijinal İtalyan Dizisi: Baby

Netflix platformu, 2017 senesinde gözle görülür bir şekilde uluslararası yatırımlarını oldukça fazla genişletti. Büyük ses getiren Suburra’dan sonra ikinci orijinal İtalyan dizisi olan Baby için de yeşil ışığını yaktı!

Dizi, Roma’da bulunan yapım şirketi Fabula Pictures’in önderliğinde çıkacak. Baby dizisi 8 bölümden oluşacak. Dizinin yapımına ise 2018 senesinde başlanacak. Ayrıca dizi, Grams ismini taşımakta olan genç bir yazar topluluğu tarafınca kaleme alınacak. Yazar ekibine Giacomo Durzi (In Treatment) ve Isabella Aguilar (Grand Hotel) de dahil olacak.

Baby Konusu

Baby dizisi konusu bakımından drama ve suç türlerini işleyecek. Dizi, genç lise öğrencilerinin yaşamları çevresinde şekillenecek ve genç yaştakilerin bulunduğu kirli fuhuş dünyasını tüm detayları ile gözlerin önüne serecek. Baby dizisi, 2013 senesinde Roma’nın Parioli adlı bölgesinde olan, Mussolini’nin yotunu olan Alessandra Mussolini’nin eşinin de karışmış olduğu Baby Squillo skandalından esinlenilerek ortaya çıkıyor.

Geçen Ekim ayı içerisinde ilk orijinal İtalyan dizisi olan Suburra’yı izleyici ile buluşturan Netflix platformu, İtalya’nın en büyük kulüplerinden olan Juventus FC’nin toplamda 4 bölümlük bir belgeselini de 2018 senesinde yayınlayacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.