Haberler

Haziran Ayı’nda başlayacak diziler!

Haziran Ayı’nda başlayacak diziler!

Okulların kapanması ile beraberinde gelen rahatlama duygusunu en kolay yabancı dizi izleyerek atlatabilirsiniz. Yabancı dizi haberleri olarak takvimi en güncel şekilde haftalık ve aylık olarak güncelleyeceğiz. Yabancı dizi izleyerek hem sıkıntılarınızı atabilirsiniz, hem de rahatlama duygunuz da eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz ilk olarak Haziran ayında başlayacak olan yeni dizilerden bahsedelim.


I’m Dynig Up Here dizisi
Yapımcıları arasında ünlü oyunculardan bir tanesi olan Jim Carrey’ de bulunmaktadır. Showtime kanalında yayınlanacak olan dizi tamamen komedi dizisi olarak bilinmektedir.

Claws
10 Bölümden oluşacak olan claws dizisi komedi ve dram ‘ ı yanında getirmektedir. 11 Haziran 2017 tarihin de TNT kanalından izleyebileceksiniz.

Blow Drive
14 Haziran 2017 tarihin de TNT ekranlarında yayına girecek olan Blow Drive konusu bilim kurgu ve drama olacağı söylenmektedir. İlk sezon 13 bölümden oluşacaktır.

The Mist
Amerikalı yazar tarafından ele alınan dizi, tamamen korku severler için yayında diyebiliriz. Spike TV’ de yayınlanacak olan dizi garip olaylar ve paranormal olayları da beraberin de getirecektir. 22 Haziran 2017 tarihin de Spike TV ekranlarını açmayı unutmayınız!

Başlayacak olan diziler

YAZAR HAKKINDA

Yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak açtığımız bu sitede tüm yazılar benim tarafımdan yazılmaktadır. Kendimden bahsetmeyi pek sevmem ama Prison Break hastasıyım. :)

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.