İncelemeler

Happy! – Tanıtım

Happy dizisi New York Times’ın en fazla satan yazarı Grant Morrison ile Darick Robertson’un aynı isimli olan çizgi romanlarına dayanmaktadır. Happy! Syfy kanalında çok yakında izleyiciler ile buluşturulacak.

Grant Morrisan, Marvel Comics ve DC Comics için yapmış olduğu çalışmaları ile ün kazanmıştır. Batman, Animal Man, Sperman, Vertigo gibi çeşitli yapımlar için yaptığı çalışmaları ile tanınmaktadır. Dizinin yönetmenliğini Brian Taylor üstlenmekte ve dizinin yönetici yapımcılığını da Neal H. Moritz, Toby Jaffe ve Pavun Shetty yapmaktadır. Dizinin üretimini Sony Pictures Television, Original Film ve Universal Television şirketleri üstlenmekte. Happy 1. Sezon 6 Aralık 2017 tarihinde yayınlanacak.

Happy dizisi oyuncuları arasında Christopher Meloni (Law & Order, Oz, Underground), Lili Morojnick (Public Morals), Patrick Fischler (Once Upon a Time, Twin Peaks), Zabryna Guevara (Gotham) ve Joe Perrino (The Sopranos) yer alıyor.

Happy! Dizisi Konusu

Happy dizisi, eskiden yozlaşmış bir hal almış olan polis ve şu an ise mafya için kiralık katil olarak görev yapan Nick Sax’un yaşamını merkezine alıyor. Nick Sax çok tehlikeli bir durumun içine düşer ve kendisine bir yardımcı bulur. Bu yardımcı ‘Happy’ ismine sahip olan hayali bir mavi attır. Nick Sax’un oldukça bozuk olan düzeni de böylece hayali mavi bir at sayesinde sonsuza kadar değişir.

Happy! Dizisi Ne Zaman Yayınlanıyor?

Syfy kanalı daha öncesinde 29 Kasım 2017 tarihinde dizinin prömiyerini yapacağını duyurmuştu. Fakat sonra dizinin başlama tarihini değiştirdi. Happy’nin ilk bölümü 6 Aralık 2017 tarihinde yayınlanacak. Dizi hakkında bir yeni fragman bulunmakta.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.