Haberler

Gypsy’nin 1.Sezon Fragmanı Yayınlandı !

Son zamanlarda sürekli duyduğumuz ve Türkiye tarafından büyük bir ilgi gören Netflix, Gypsy olarak adlandırdığı dizinin ilk eleştirilerini yapmaya hazırlanalım!
Yabancı dizi haberleri olarak, Netflix ‘ in kaliteli bir iş çıkaracağına ve psikolojik gerilimin doruklarını yaşatacağına inanıyoruz bu sebepten ötürü Gypsy konusu ise psikolojik baskı diyebiliriz. Oscar adayı olarak bilinen Naomi Watt’sın ‘ da dizi de yer aldığını dile getirebiliriz. Bir takım psikolojik hastaların hayatlarına dahil olması ile başlayacak olan dizi bir süreden sonra tehlikeli bir durum olacağını ve bölümler de büyük çekişmeler olacağını da dile getirebiliriz. Kadroda ünlü oyunculardan oluşan Billy Crudup, Sopihe Cookson ve birkaç oyuncu daha yer almaktadır. Gypsy 1. Sezon ise 30 Haziran tarihleri arasında Netflix ‘ in tüm platformlarında yer alacaktır.

YAZAR HAKKINDA

Yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak açtığımız bu sitede tüm yazılar benim tarafımdan yazılmaktadır. Kendimden bahsetmeyi pek sevmem ama Prison Break hastasıyım. :)

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.