Haberler

George Clooney, Televizyon Ekranlarına Dönüyor!

Dizi evreninden George Clooney hayranlarını oldukça sevindirecek bir haber geldi. Clooney televizyon ekranlarına geri dönüyor!

George Clooney, hem baş rolünde ehem de yönetmen koltuğunda bulunacağı Catch-22 adlı dizi için hazırlıklara başladı. Catch-22 dizisi 6 bölüm olarak planlanmakta olan bir mini seri olarak bilinmekte. Ayrıca dizi, Joseph Heller’in bir romanından uyarlanmakta. Yeni mini dizinin prodüksiyonu Anonymous Content ile Paramount Television’un elinde bulunuyor. Dizinin çekimlerine de 2018 senesinin ilk aylarında başlanacak. Catch-22 dizisinin yönetmenliğini George Clooney ve Grant Heslov (Operation: Argo, Monuments Men) üstleniyor. Dizinin yapımcılığını da bu ikilinin yanı sıra Richard Brown ( 44 Inch Chest, Breakup at a Wedding) ve Steve Golin ( The Revenant, Spotlight, Eternal Sunshine of Spotless Mind, Babil) üstlenmekte.

Catch-22 Konusu

Dizi, 2. Dünya Savaşı’nın olduğu bir dönemde, savaş etkilerinin fazlasıyla hissedildiği bir yerde, İtalya’da geçiyor. Amerikan ordusunda topçu görevini yapmakta olan Yossarian, dizinin odak noktası durumunda. Yossarian, sürekli artış gösteren iş yükünün yanı sıra fazlasıyla tehlike olan görevleri de yapmaya çalışır. Yoksa Catch-22 ismindeki bürokratik bir kural sebebi ile başı büyük derde girer.

George Clooney, bu hikayede Albay Catchart karakterini canlandıracak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.