Haberler

Game Of Thrones’da Çifte Düğün!

Dünyaca ünlü Game of Thrones dizisinde yer alan Sansa Stark karakteri ile bütün dünya çapında tanınmış olan Sophie Turner, sevgilisi olan Joe Jonas’ın evlilik teklifini kabul etti. Sophie Turner’ın heyecan ile beklenen bu kararı; Kit Harington ile Rose Leslie’nin nişanlanmasının ardından akıllara, ‘GOT’ta çifte düğün olacak’ düşüncesini getirdi.

Sophie Turner Evleniyor!

Dünya çapında büyük bir ilgi ile izlenmekte olan Game of Thrones dizisinin oyuncularından Sophie Turner, kamuoyuna evleneceğini duyurdu. Turner, 1 senedir ABD’li oyuncu ve şarkıcı Joe Jonas ile ilişki yaşıyordu. Geçtiğimiz gün sevgilisinden harika bir evlilik teklifi aldı. Sevgilisinin teklifini kabul eden güzel oyuncu, bu mutlu haberi sosyal medya üzerinden paylaşmayı da ihmal etmedi. Turner, Instagram hesabından parmağında nişan yüzüğünün olduğu bir fotoğrafı paylaştı. Oyuncunun bu fotoğrafı çok kısa bir süre içerisinde 1,5 milyondan fazla beğenildi.

Kit Harington ’un Olaylı Evlilik Teklifi!

Popüler dizi Game of Thrones’ un setinde tanışmış olan ve birbirlerine karşı aşk beslemeye başlayan Kit Harington ve Rose Leslie kısa bir süre önce evlilik kararı almış olduklarını kamuoyuna duyurmuştu. Kit Harington geçtiğimiz gün bir televizyon programına konuk oldu ve evlilik teklifi ederken başına gelen çok ilginç bir olayı anlattı. Kit, evlilik teklifi için çok önemli ve çok özel bir planının olduğunu ve ağaçlar ışıklar ile süsleyerek işe başlamış olduğunu söyledi. Gökyüzünün altında güzel ve de özel bir gün olmasının tek dileği olduğunu da belirtti. Daha sonra aniden çok şiddetli bir yağmur yağmış ve alevler birden etrafa saçılmaya başlamış. Kit, olanlar karşısında bir şok geçirmiş. Bu anıyı her hatırladıklarında Kit, Rose ile birlikte gülme krizine girdiklerini belirtti.

Çift, 2012 senesinde aşk yaşamaya başlamıştı ve geçtiğimiz günlerde nişanlandılar. Ayrıca İngiltere’nin doğusunda olan 15. yüzyıldan kalma  tam 1,75 milyon sterlin değerindeki bir malikaneyi de satın aldılar.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.