İncelemeler

Game Of Thrones Hakkında Şaşırtan 5 Bilgi!

Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones, gün geçtikçe izleyici kitlesini artırmaya devam ediyor. İzleyiciler her ne kadar dizi hakkındaki gelişmeleri ve oyuncuların hayatlarını dikkat ile incelese, takip etse de bazı gerçekler gün yüzüne çıkmıyor. İşte sizi oldukça şaşırtacak, Game of Thrones hakkında muhtemelen de daha önce hiç duymamış olduğunuz 5 bilgi!

1- Game of Thrones oyuncularının 7. sezon itibari ile ana karakterleri hayata geçiren oyuncuların bölüm başına tam 2 milyon pound alıyor olduğu tahmin edilmekte. Bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı fakat doğruluğu hakkında bir geri çevirme de yapılmadı. 2 milyon pound ise Türk Lirası olarak tamı tamına 9,3 milyon Türk Lirasına karşılık gelmekte!

2- Game of Thrones dizisinde rol almış olan tam 8 oyuncu, Star Wars Bölüm 7 ‘de kendisine rol buldu. GOT’un popülaritesi her alanda yarar sağlıyor gibi görünüyor.

3- 2014 senesinde sete büyük bir sürpriz yapıldı! Kraliçe 2. Elizabeth seti ziyaret etti ve tüm oyuncular ile tanıştı. Kraliçe 2. Elizabeth’e tahtın küçük bir versiyonu hediye edildi. Sonrasında da Kraliçenin tahta oturması istendi. Sette eğlenceli dakikalar yaşandı. Ama tahta oturma isteği gerçekleşemedi. Çünkü Kraliçenin başka bir tahta -bu taht bir kurgu ürünü olsa bile- oturması kesinlikle yasak.

4- Targaryenlerin ırsi özelliklerinden biri mor gözlere sahip olmalarıdır ve bu özellik kitaplarda da geçmektedir. Fakat oyuncuların kontakt lenslerden rahatsız olması sebebi ile çekimlerde ‘mor lens’ kullanılmamıştır.

5- Game of Thrones dizisinde Harry Potter serisinden tam 10 oyuncu rol aldı.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.