Haberler

Game Of Thrones -Alternatif Finaller

Dizi dünyasının yaşayan efsanesi olan gözbebeğimiz Game of Thrones hakkında bizleri fazlasıyla şaşırtan bir bilgi geldi. Game of Thrones 7. sezon finalinin yarattığı muhteşem etkiyi hala üzerimizden atabilmiş değiliz. Sezon finali yayınlandığı andan itibaren dizi hayranları diziden gelecek yeni bilgiler için bütün kaynakları incelemeye başlamıştı. Henüz kısa süre önce sezon finali yapıldığı için diziden pek fazla bilgi alamıyoruz, hatta hiç bilgi alamıyoruz desek de yeridir. Fakat kısa süre önce HBO cephesinden bir bilgi geldi ve bu bilgiyi yazımızda sizinle paylaşıyoruz.

Hepinizin bildiği üzere geçtiğimiz yayın dönemi, HBO için oldukça stresli geçti. İzlenmeler açısından rekor üstüne rekor kıran Game Of Thrones dizisinin ekibi bir türlü bunun keyfini çıkaramadı. Ardı ardına gelen siber saldırılar dizi ekibini ve HBO’yu bıktırmıştı. İşte tam bu sebeple dizinin final sezonu olan Game of Thrones 8. sezon ve final bölümü hakkında bir karar alındı. HBO Programlama Müdürü Casey Bloys, yaptığı açıklamada, ‘Geçtiğimiz sezon yaşadığımız talihsizlikleri bu sezonda da yaşamayacağımıza dair bir garantimiz yok. Bu nedenle final bölümünü birkaç farklı şekilde çekebiliriz.’ şeklinde konuştu.

Yapılan açıklamaya göre herhangi bir sızıntı durumunda kullanılabilmesi durumunda birçok farklı alternatif sonlu final bölümü hazırlanacak.

Gelecek sezon bölümlerin uzun metraj film uzunluğunda olacağına dair bilgiyi almıştık. Bu nedenle yeni sezon biraz gecikecek. Bu yeni gelen açıklama ile şuna ulaşabiliriz: birçok farklı alternatif final, daha uzun süre çekim anlamına geliyor. Bu da dizinin beklediğimizden de geç çıkabileceği sonucuna ulaştırıyor bizleri.

Dizi cephesinden gelecek yeni haberleri yine sitemizde bulabilirsiniz. ‘Game of Thrones 8. sezonda bizleri neler bekliyor’ konulu yazımıza da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.