Haberler

Frontier 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Netflix platformunun orijinal serisi olan Frontier bizleri heyecan içinde bırakmaya son hızla devam ediyor. Frontier 2. sezon fragmanı geçtiğimiz gün paylaşıldı. Jason Momoa (Game of Thrones, Conan, Justice League, Batman v Superman)’nın baş rol oyuncusu olarak yer aldığı bu yeni yapımın bütün bölümlerini 24 Kasım günü Netflix platformu aracılığı ile izleyebileceğiz.

Fragmanda Neler Var?

Frontier dizisinin 2. sezonunda kuzeyin görkemli vahşi dünyasındaki oldukça acımasız oyununa pek çok yeni oyuncu dahil olacak. Yani servet ile güç adına yeni ittifaklar kurulacak. Yayınlanan yeni fragmanda, Delcan Harp’ın geri döndüğünü görmekteyiz. Delcan Harp, 2. sezonda Kanada’da bulunan kürk ticaretini tekeline almakta olan Hudson Bay Company’e karşı tek başına sürdürdüğü büyük savaşına hızla devam etmekte.

Dizide Kimlerin İmzası Var, Kimleri Göreceğiz?

Hikayesi 1700’lü senelerde geçmekte olan Frontier dizisi Rob Blackie (Republic of Doyle), Brad Peyton (San Andreas, Rampage, Cats and Dog) ve Peter Blackie (Republic of Doyle, Caugt)’nin imzasını taşımakta. Bu yeni yapımın oyuncu kadrosunda da Zoe Boyle (Sons of Anarchy, Downtown Abbey), Landon Liboiron (Hemlock Grove, Terra Nova), Christian McKay (Me and Orson Welles, Florence, Köstebek, The Devil’s Violinist), Shawn Doyle (The Expanse, Frekans, Knockaround Guys), Evan Jonigkeit, Lyla Porter-Follows ve Zahn McClarnon (Into the West, Longmire, The Son) gibi ünlü ve yetenekli isimler yer alıyor.

Yayınlanan yeni fragmanı izlemeyi unutmayın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.