Haberler

Emektar Dizilerden Nashville Ekranlara Veda Edecek!

CMT kanalının ilgi ile izlenen ve oldukça sevilen müzik dizisi Nashville, 6. sezonundan sonra final yapacak. Nashville dizisinin ilk 4 sezonu ABC kanalında yayınlanmıştı. İptal edilince de CMT kanalına geçmişti ve toplam 120 bölümden fazla bölüm sayısı ile izleyici karşısına çıkarılmıştı. Dizinin 16 adet bölümden meydana gelen final sezonu 4 Ocak günü prömiyerini yapacak. Yeni sezon, önümüzdeki yaz mevsiminde finalini gerçekleştirecek biçimde iki parça olarak yayınlanacak.

Nashville dizisi baş rollerinde Clare Bowen (Daed Man’s Burden, The Combination, Clinic), Hayden Panettiere (Heores, Scream 4), Chris Carmack (The Butterfly Effect 3, Love Wrecked, The O.C.), Kaitlin Doubleday (Empire, Catch Me If You Can), Sam Palladio, Lennon Stella ve Jonathan Jackson’a yer veriyor.

Ayrıca Nashville konusu bakımından da country müzik şarkıcılarının müzik sektöründe yaşadıkları yükselişleri ve de alçalışları işliyor.

Callie Khouri (Mad Money, Wnanderlust)’nin imzasını taşımakta olan Nashville  5. sezon prömiyeri, CMT kanalı tarihi içerisinde en fazla izlenmiş olan bölüm durumundaydı. Ortalama olarak tam 2,1 milyon izleyici ile kanalı en fazla izlenen yapımı olan bu dizi, ayrıca da kanalın en yüksek olan reytingine sahip şovu durumundaydı. Nashville dizisi ayrıca yayın hayatı başladığı zamandan bu güne kadar bir tanesi Noel albümü olamak üzere tam 22 soundtrack’e imzasını attı ve 5 adet müzikal performansını gerçekleştirdi.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.