Haberler

Efsane Voltron Legendary Defender’ın 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

1980’li yılların ünlü, efsane çizgi filmi olan Voltron’un yeni uyarlaması Voltron: Legendary Defender’ın 4. sezon fragmanı izleyici ile paylaşıldı.

Bir nesli peşinden sürüklemiş ve 1980’li yıllara damgasını vurmuş olan efsane çizgi film Voltron, yayınlanmış olan tam 124 adet bölümü ile bütün dünya çapında fenomen haline gelmişti. Çizgi filmin 1985 senesinde bitmesinden sonra, efsane çizgi film, 2011 senesinde de Voltron Force adı ile Amerikan Nickelodeon kanalında izleyici ile tekrar buluşturulmuştu. Fakat bu sefer başarılı olamamıştı ve ekranlardan sabit kalamayan Voltron Force, 26. bölümü ile izleyiciye ve yayın hayatına veda etmişti.

Geçtiğimiz sene ise Voltron hakkında büyük önem taşımakta olan bir gelişme açığa çıktı. Edinilen haberlere göre; DreamWork Animation ile Netflix iş birliği sayesinde Voltron serisi, Voltron Legendary Defender adı ile tekrardan ekrana uyarlandı. Haziran 2016 senesinde ilk sezonu yayınlandı ve bu sene Ocak ayında 2., Ağustos ayında da 3. sezonu ile Netflix ekranlardaki yerini aldı. Zaman geçtikçe izleyici sayısını da artıran bu dizi, şimdi de Voltron Legendary Defender 4. sezon ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Voltron Legendary Defender konusu bakımından, galaksiler arası büyük bir savaşın çıktığı dönemde geçmektedir. Bu savaş zamanında tanışan beş arkadaş, evreni kötülüklerden kurtarmak ve korumak için bir mücadeleye girer. Dizi, adını da, 5 arkadaşın birlikte oldukları zaman oluşturdukları harika güçten almaktadır. Güçlü ekip, yeni sezonda da maceralarına kaldıkları yerden aynı mücadele ile devam edecek.

Voltron Legendary Defender dizisi 4. sezonu ise 13 Ekim’de Netflix’te tekrardan izleyicinin beğenisine sunulacak. Aynı sene içerisinde yeni bir sezon daha izlemenin heyecanı üstümüzde var. Acaba yeni sezon, izleyicilerin beklentilerini ne kadar karşılayabilecek; bunu hep birlikte görerek merakımızı azaltacağız. Yayınlanmış olan 4. sezon fragmanını izlemeyi unutmayın.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.