Haberler

Doctor Who’nun Yeni İsimleri Belli Oldu!

Dizi evreninden harika bir haber daha geldi. Doctor Who dizisinin önümüzdeki sezonunda rol alacak olan yeni isimlerinin hepsi belli oldu. Çok sevilen ve oldukça da popüler dizi Doctor Who’nun yeni sezonunda tam 5 yeni yüz ile buluşacağız.

Dizi 2018 senesinin sonbaharında izleyici ile buluşturulacak. Dizideki en göze çarpan yenilik de daha öncesinde açıklandığı gibi Jodie Whittaker’ın bu ekibe dahil olması. Böylece Doctor karakterinde ilk defa bir kadını izleyeceğiz. 13. Time Lord’u olan Jodie Whittaker, Peter Capaldi’den bayrağı devralacak.

Jodie Whittaker’a Graham karakterini canlandıracak olan Bradley Walsh, Ryan rolündeki Tosin Cole ve Yasmin rolündeki Mandip Gill de eşlik edecek. Diziye eklenen diğer yeni isim ise Sharon D. Clarke.

Dizinin senaristi ve yapımcısı olan Chris Chibnall bu radikal değişimler ile ilgili bir açıklamada bulundu. Yeni Doktor’un yeni birkaç arkadaşa ihtiyaç duyacak olduğunu belirtti ve yeni simlerin çok yetenekli oyuncular olduğunu vurguladı.

Yeni sezon 10 haftalık bir maratondan meydana gelecek ve 1 saatlik bir bölüm ile açılışını yapacak. Geriye kalan bölümler ise tam 50 dakika kadar sürecek.

Yeni İsimleri Nereden Tanıyoruz?

Jodie Whittaker: Attack The Block, One Day, The Smoke, The Kid, Trust Me

Bradley Walsh: Hotel, Wartime Wanderers, And Baby Will Fall, Aaliyah: The Princess of R&B

Tosin Cole: Unlocked, Honestrap, Second Coming

Mandip Gill: Hollyoaks, Doctors, The Flood

Sharon D. Clarke: Sugarhouse, Lisa, The Crust

Doctor Who yeni sezon harika adımlar ile ilerliyor. Takip etmeyi unutmayın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.