Haberler

Dirk Gently’s Holistic Detective Agency – 2. Sezon

BBC Amerika’nın, geçtiğimiz yıl 22 Ekim 2016 tarihinde yayına başlayan komedi ve bilim-kurgu dizisi Dirk Gently’s Holistic Detective Agency, kısa bir zaman sonra yeniden ekranlarda olacak.  Dirk Gently’s Holistic Detective Agency 1. sezon ile ilgi çekmeyi başardı ve izleyiciler tarafından olumlu geri dönüşler almayı başardı.

Dirk Gently’s Holistic Detective Agency konusu hakkında bilgisi olmayan takipçilerimiz için kısa bir bilgilendirme ile yazımıza devam edelim. Dizinin ana karakterleri, Dirk Gently ( Samuel Barnett ) adlı dedektif ile yardımcısı Todd Brotzman ( Elijah Wood ) ‘dır. Dirk Gently’nin sahip olduğu olağanüstü güç, bu ikilinin maceralarını, izleyici için komik ve ilgi çekici bir hale getirmektedir. Dirk Gently’nin süper gücünden bahsetmek gerekirse; Gently, zamanda yolculuk yapabilmektedir.  Gently, görev esnasında karşılaştığı sorunları çözmek için zamanda yolculuk yapmaktadır. Dirk Gently’nin bu yolculuklarına fazlasıyla isteksiz bir şekilde katılan Todd, diziye gerçekten çok hoş bir hava katmakta.

Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan yapım genel olarak her bölüm farklı bir olayı ele aldığından gelecek sezonda nelerle karşılaşabileceğimize dair pek fikir yürütemiyoruz. Konsepti ile diğer polisiye dizilerinden fazlasıyla ayrı bir klasmanda olan Dirk Gently’s Holistic Detective Agency dizisi, başrollerinden birinin ülkemizde hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Elijah Wood olması diziyi ilgi çekici kılan sebeplerden sadece biri. Bu güzel komedi ve bilim-kurgu yapımı, ilk sezonunda olduğu gibi Ekim ayında yeniden ekranlarda olacak. Dirk Gently’s Holistic Detective Agency 2. sezon 14 Ekim 2017’de izleyiciyle yeniden buluşacak.

 

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.