Haberler

Defenders – İnceleme ve Yeni Sezon Hakkında

Netflix ile Marvel ortaklığı sonucunda gelişen yeni yapım Defenders beğenimizi fazlasıyla aldı fakat kafamızda soru işaretleri bırakmayı da ihmal etmedi. Ben de dahil diziyi izleyen çoğu kişinin, dizinin ilk sezonunu bir oturuşta bitirdiğini söyleyebilirim. Defenders dizisi benim izlemiş olduğum en iyi süper kahraman dizileri arasına girmeye aday. Yeni sezonunu büyük bir heyecan ile beklediğimiz bu dizi ayrıca Netflix’in yayınlamış olduğu listede Türkiye genelinde en çok izlenmiş olan dizi olarak da kayıtlara geçti. Sizleri yazının devamında bir Defenders inceleme yazısı ve ‘Defenders 2. sezon ne zaman yayınlanacak?’ başlıklı bir paragraf bekliyor.

Defenders 1. Sezon İncelemesi

Defenders dizisi beklentileri gayet iyi karşılayan bir dizi. Özellikle dizideki harika dövüş sahneleri beni ekrana kitledi. Dizinin senaryosu fazlasıyla ustaca yazılmış ve ustaca kurgulanmış. Defenders konusu bakımında ise kesinlikle sıkıcı değil ve olaylar doğaüstü olsa da kesinlikle mantıksız gözükmüyor. Dizinin karakterleri ise başarılı oyuncular tarafından hayata geçirilmiş ve gayet iyi işlenmiş bir biçimde karşımıza çıkıyor. Bu başarılı dizi gerçekten de 8 bölüm boyunca su gibi akıp gidiyor ve koskoca sezonun nasıl birdenbire bitmiş olduğunu fark edemiyorsunuz bile. Eğer diziyi henüz izlememiş iseniz kesinlikle bir an önce başlamanızı tavsiye ederim.

Defenders 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Defenders 2. sezon hakkında şimdilik izleyicilere sunulmuş olan bir açıklama bulunmuyor. Ama yabancı kaynaklardan elde etmiş olduğumuz bilgilere göre dizinin 2. sezonu çekimlerine 2018 senesinde başlanması ve yine 2018 senesinin ortalarına doğru izleyici ile buluşturulması bekleniyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.