Haberler

Constantine’in Legends of Tomorrow’daki İlk Görüntüsü Geldi!

Legends of Tomorrow dizisinin showrunner’ı olan Marc Guggenheim, Twitter hesabı üzerinden bir görsel paylaştı. Bu görselde dikkatleri çeken bir ayrıntı vardı. Dizinin 3. sezonuna konuk oyuncu olarak gelecek oldukça meşhur karakter John Constantine’in ilk görüntüsü bu görselde yer alıyordu. Matt Ryan’ın hayata geçirdiği karakter Constantine, böylece Arrow dizisine ikinci kez misafir olmuş durumda.

John Constantine karakteri, 2014 senesinde başlayan ve birinci sezonundan sonra ekranlara üzücü bir şekilde veda eden Constantine serisinin baş kahramanı idi. Veda kararından sonra hayal kırıklığına uğramış olan Constantine fanları için dizinin, animasyon serisi olarak tekrardan başlayacağı haberleri oldukça heyecan verici durumdaydı.

Hemen ardından da bu karakteri, Arrow 4. sezon içerisinde, ‘Haunted’ isimli bir bölümde izleme şansı bulmuştuk. Burada Constantine, Oliver Queen’in geçmişinden gelmiş olan ve Arrow ekibine yardımda bulunan bir kahraman olarak bizlerin karşısına çıkmıştı. Şimdilerde ise New York Comic Con bir açıklama yaptı. Bu açıklamada Constantine karakterinin Legends of Tomorrow dizisine konuk olmaya hazırlandığı açıklanmıştı.

Twitter üzerinden Marc Guggenheim’in paylaşmış olduğu fotoğrafta, Constantine karakterinin Legends of Tomorrow setinde Ray Palmer’in yanında sigarasını içiyor iken yakalıyoruz. Constantine, sezonun Daddy Darhkest isimli 10. bölümünde izleyici ile buluşacak. Marc Guggenheim’e göre de söz konusu 10. bölüm, Arrow’un 4. sezonu ile, özellikle de finalinde gerçeklemiş olan olaylar ile oldukça bağlantılı olacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.