Haberler

Constantine, Legends Of Tomorrow’a Geliyor!

Ünlü oyuncu Matt Ryan, Legends of Tomorrow dizisinin 3. sezonunda tam 2 bölümde rol alacak. Hem de iblis avcısı Constantine rolüyle!

Sonunda John Constantine; Arrow, Supergirl, The Flash, Legends of Tomorrow dizilerini içinde bulundurmakta olan evrene verilen ad olan Arrow-verse’e tekrardan dönüyor!

Matt Ryan, Constantine karakterini canlandırmıştı ve Arrow’dan sonra şimdi de Legends of Tomorrow dizisinde büyük izleyici kitlesinin karşısına çıkacak. Hem de tam 2 bölüm boyunca bizimle olacak.

Constantine Aramıza Geliyor!

Başarılı aktör Matt Ryan, iblis avcısı olan Constantine rolü ile Legends of Tomorrow dizisinin 3. sezonunun 2 bölümünde aramızda olacak. Bu harika iddiayı TvLine doğrulamış durumda.

Yürütücü yapımcı olan Phil Klemmer, RottenTomatoes platformuna konuştu ve konuşmasında John Constantine’in yine şeytan çıkarmaya devam edeceğini söyledi.

Constantine Karakterini Nerelerde Gördük?

İlk olarak Matt Ryan’ın Constantine karakteri ile dizinin başrolünde olduğu Constantine dizisi akıllarımızda yer aldı. Dizi, ilk sezonu ile ekranlarda yer edindi fakat ilk sezonun sonrasında iptal edildi.

Matt Ryan, yine Constantine karakteri ile The Cw kanalının Arrow dizisinin 4. Sezonunda bir bölümde hikâyeye ortak olmuş ve zihinlerimizde tekrardan canlanmıştı.

Ayrıca harika bir haber daha var! John Constantine karakteri, 2018 senesinin başlarında CW Seed platformunda bir animasyon dizisi ile izleyicinin karşısına çıkacak. Matt Ryan, buradaki karaktere de ses verecek.

Legends Of Tomorrow 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Heyecan ile beklemiş olduğumuz Legens of Tomorrow’un 3. Sezonu 10 Ekim günü, yani dün izleyiciler ile buluştu.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.