Haberler

Come Home Başrollerine Kavuştu

BBC’nin yeni drama dizisi olan Come Home, bir annenin, ailesini terk etmesini ve insanların bu kadın hakkındaki yargılarını ekrana taşıyacak. İzleyicinin bütün dikkati, bu etkileyici drama yönlendirilecek. Bu dizide Christopher Eccleston, terk edilmeyi bir türlü kabullenemeyen kocaya hayat verecek. Paula Malcomson da ailesini terk etmeyi tercih etmiş olan Marie olarak ekran karşısına çıkacak. Ayrıca Danny Brocklehurst da Come Home’da rol alacak.

Danny Bocklehurst’ün bu eşsiz kadro ile ilgili yorumu ise şöyle;

‘’Paula ve Chris, Birleşik Krallığın en yetenekli aktörlerindendir. Bir annenin ailesini geride bırakarak evliliğini sonlandırmasını anlatan bu dizi, karakterler olan Greg ve Marie’nin fazlasıyla duygusal olan yolculuğunu konu alacak. Bu zorlu rolleri ancak bu iki yetenekli ve başarılı aktör canlandırabilirdi.’’

Eccleson da BBC, Paula Malcomson ve Danny Brocklehurst ile bu zor dramada yer almaktan gurur ve mutluluk duyduğunu açıkladı. Malcomson ise, uzun süre sonunda ilk defa Birleşik Krallık’a geri dönmüş olmanın mutluluğunu yaşadığını ve işçi sınıfına ait hikâyeleri anlatan projelerde görev almayı sevdiğini belirtti.

Come Home konusu ve yetenekli oyuncuları ile bizleri ekran karşısına kitleyecek gibi görünüyor. Sabırsızlıkla bu yeni dram dizisini bekliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.