Haberler

Coldplay’in Solisti Chris Martin Modern Family’de!

Televizyon ekranlarının en uzun soluklu komedi yapımlarından birisi olan Modern Family, bu ay izleyicilerine güzel bir sürpriz yapıp harika bir isme ev sahipliği yapacak. Dünya çapında ün kazanmış olan büyük grubu Coldplay’in solisti olan Chris Martin, gerçek hayattaki karakteri ile Modern Family yapımında bir bölüm yer alacak. Chris Martin’in bulunduğu bölüm 29 Kasım günü yayınlanacak.

Modern Family yapımının, tüm dünya çapında tanınmakta olan ünlü kişilerin konuk oyuncu biçiminde katılacağı bu harika bölümünde, tüm hikâye flashback’ler üstünden gidecek. Ayrıca da Phill’in geçmişinde Chris Martin’e ev satmak için çabaladığı anları da göreceğiz. Şu an için adları açıklanmamış olsa da söz konusu olan bu bölümde başka ünlü kişilerin de yer alacak olduğunu bilmekteyiz. Çünkü bu bölümün senaryosu, Dunphey ailesinin geçmişinde pek çok ünlü kişi ile yaşamış oldukları anıları içermekte.

Modern Family 9. sezon içerisinde yer alacak olan diğer ünlü konuk isimler ise Vanessa Williams, Nathan Lane ve James Van Der Beek olarak açıklandı.

Oyunculuk gibi bir mesleğe gayet mesafeli yaklaşmakta olan Chris Martin, en tanınan performansını 2006 senesi içerisinde, Rick Gervais’in imzası bulunmakta olan Extras adlı dizide yapmıştı.

ABC ekranlarında 29 Kasım günü yayınlanacak olan Brushes with Celebrity adlı bölümde görecek olduğumuz Chris Martin’in unutulmayacak oyunculuğunun nasıl olacağını da oldukça çok merak etmekteyiz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.