Haberler

Carmen Ejogo, True Detective’e Katıldı!

HBO kanalının hit dizisi durumunda olan True Detective dizisinin 3. sezonu ile ilgili harika gelişmeler yaşanmaya başladı. True Detective dizisi oyuncu kadrosuna Mahershala Ali (Moonlight, House of Cards, Luke Cage)’nin katıldığını öğrenmiştik. Şimdi ise açıklanmış olan yeni bir isim daha var: Carmen Ejogo (Fantastic Beasts and Where to Find Them, Arınma Gecesi, Yaratık: Covenant, It Comes at Night).

Carmen Ejogo’yu True Detective’de, 1980’l, senelerde birden ortadan kaybolan iki çocuk ile ilgisi olan ilkokul öğretmeni Amelia Reardon rolünde göreceğiz. Yetenekli ve oldukça başarılı olan aktris son dönemde pek çok filmde rol almıştı. Televizyon ekranlarında da The Girlfriend Experience dizisinde rol alarak karşımıza çıkmıştı.

Nic Pizzolatto’nun imzasını taşımakta olan bu polisiye dizi, 3. sezonu içerisinde oldukça korkutucu bir suçun peşinden gidecek ve dizinin senaryosu 3 değişik zaman diliminde ilerleyecek. Mahershala Ali de bu hikâyede baş karakter olan dedektif Wayne Hays’i canlandıracak.

True Detective 3. sezon, dördüncü bölümü hariş bütün bölümlerinin senaryosunu Nic Pizzolatto kaleme almakta. Nic Pizzolatto ayrıca da Jeremy Saulnier ile beraber yönetmen koltuğunda da bulunacak. Dizinin yapımcılığında ise bu ikiliye Woody Harrelson (Zombieland, The Hunger Games, Natural Born Killers, No Country For Old Men), Matthew McConaughey (Interstellar, The Wolf of Wall Street, Mud), Cary Fukunaga (It, Love Song, Beasts of No Nation), Steve Golin (The Revenant, Spotlight, Eternal Sunshine of Spotless Mind, Babil), Scott Stephens ve Richard Brown (Breakup at a Wedding, 44 Inch Chest) eşlik etmekte.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.