Haberler

Cara Delevingne ve Orlando Bloom Ekranda Buluşuyor

Dizi dünyası bizleri, her geçtiğimiz gün biraz daha heyecanlandırmaya ve merak içinde bırakmaya devam ediyor. Bir sinema yıldızı daha dizi evrenine katılmış durumda. Bu evrene son katılan isimler de Cara Delevingne ve Orlando Bloom oldu.

Ünlü, başarılı oyuncuların Amazon’da yayınlanacak olan Carnival Row adlı yeni dizi için bir araya gelip imza attıkları basına açıklandı. Orlando Bloom, projede, yapımcı olarak yer alacak ve aynı zamanda polis dedektifi olan Rycroft Philostrate’i hayata geçirecek. Çözülmesi zor, hatta neredeyse imkânsız olan cinayetler ile uğraşan Philostrate, ilk sezonda, sirkte çalışmakta olan genç bir kızın ani ölümünü araştıracak. Viktorya dönemi sonrasında modern bir zaman dilimi içinde geçecek olan Carnival Row konusu, bizleri fantastik ve çekici ögeleri ile fazlasıyla etkileyeceğe benziyor.

Paul McGuigan tarafından yönetilecek olan Carnival Row ilk sezon çekimlerine 2018 sonbaharında başlayacak. Dizinin 2019 senesinde seyirci ile buluşturulması bekleniyor. Henüz bir bilgi gelmese de, dizinin IMDB sayfasındaki kadroda Cara Delevingne’ın bir karaktere hayat vereceğini görmekteyiz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.