Bölüm Hakkında Yorumlar

Blood Drive 1. Sezon 2. Bölüm’de Neler Olacak ?

Geçtiğimiz günler de ilk bölümü yayınlanan Blood Drive ile alakalı olarak elbette bir takım soru işaretleri kafanızda canlanacaktır. Dizi ile alakalı olarak düşündüğünüz bazı sorulardan yola çıkarak bu soruları cevaplayalım.

Blood Drive 2. Bölüm neler olacak?
Blood Drive Kaç sezon devam edecek?
Blood Drive Türkiye tarafından izlenme oranları kaç?
 

Bahsettiğimiz soruların bir kaçına cevap verellim.

Blood Drive 2. Bölüm

hakkında bir takım yenilikler ve yeni oyunculara da yer verileceğini dile getirebiliriz. İlk bölümde yapılan hatalardan bir tanesi ise 1999 model araba olarak adlandırılan araç 2003 modelinde çıkması izleyicilerin gözünden kaçmadığını dile getirebiliriz. Bir çok izleyen tarafından merak edilen sorulardan bir tanesi ise Blood Drive kaç sezon daha devam edecektir? Yapımcılarında dile getirdiği yerel açıklamasında dizinin birkaç sezon hikayesi yazıldığı ve reyting bakımından tutulduğun da uzun süreli bir şekilde devam edeceğini vurgulayabiliriz. Blood Drive 1. Bölüm Türkiye, tarafından nasıl bir tepki ile maruz kaldı? Bir çok sosyal medya da bu dizi ile alakalı olarak paylaşımlar yapıldığından ötürü tahminimizce Türkiye ‘ de dizinin tanınma aşamasında olduğu ve ileri ki dönemler de izleme oranlarının bir çok diziden daha fazla olacağını tahmin ediyoruz.

YAZAR HAKKINDA

Yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak açtığımız bu sitede tüm yazılar benim tarafımdan yazılmaktadır. Kendimden bahsetmeyi pek sevmem ama Prison Break hastasıyım. :)

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.