Haberler

Black Mirror 4. Sezon Yakında Aramızda!

Netflix’in efsaneler arasında yer alan dizisi Black Mirror, çok yakın bir zamanda yeniden bizlerle olacak. Yayınlanan ilk sezonu ile fazlasıyla beğeni toplayan dizinin yeni sezonda neler sunacağı büyük merak konusu. Elbette dizinin bu kadar beğenilmesindeki temel etken kendine has konsepti ve ele aldığı konular. Black Mirror’da ele alınan konular o kadar kaliteli bir şekilde işleniyor ki hepimiz dehşet içinde kalıyoruz.

Yabancı dizi dünyasına merakı olan olmayan neredeyse herkesin Black Mirror konusu hakkında ufak tefek de olsa bilgisi bulunmakta. Yine de bilmeme ihtimali olanlar için dizinin konusuna ve konseptine biraz değinelim. Black Mirror’ın konusu; basit anlamda gelişen teknolojinin insan hayatına, dünyamıza olan etkilerini çarpıcı bir dille gösteriyor. Dizinin her bölümü farklı kişiler tarafından yazılıp farklı kişiler tarafından yönetiliyor. Black Mirror’da bir kez gördüğünüz bir oyuncuyu bir daha göremiyorsunuz. Her konu bir bölümde işleniyor ve bitiyor. Bu nedenle roller de o bölümler ile var olup bölüm bitince ortadan kalkıyor.

Black Mirror 4. sezon yakın zamanda bizlerle olacak. Yayınlanan fragmandan elde ettiğimiz bilgilere göre 4. sezondaki bölümlerin isimleri şu şekilde;

– Arkangel
– Uss Callister
– Crocodile
– Hang the Dj
– Metalhead
– Black Museum

Black Mirror’ın önceki sezonu geçtiğimiz yıl Ekim ayında yayına başlamıştı. Henüz elde edilebilen net bir bilgi yok fakat Black Mirror 4. sezonun Ekim veya Kasım ayında bizlerle olması bekleniyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.