Haberler

Black Lightning Aramıza Geri Dönüyor!

The CW kanalı, karşımıza yeni bir süper kahraman dizisi daha çıkarıyor! Black Lightning, onayını geçtiğimiz aylarda kapmıştı.

Süper kahraman furyasına aralıksız devam etmekte olan The CW kanalına bir tane daha DC Comics uyarlaması geliyor. The CW kanalı tarafından onaylanmış olan bu dizi daha şimdiden dikkatleri üstünde toplamayı başardı.

2017 senesinin başından beri kulaklarımız Black Lightning’i duymaya aşina. Peki kim bu Black Lightning?

Black Lightning’in asıl adı Jefferson Pierce’dir. DC’nin az sayıda olan siyahi süper kahramanlarında biri olması ile de öne çıkmış olan bir karakterdir. Bu kahraman, ilk olarak 1977 senesinde ortaya çıkmıştı. Olimpiyat seviyesinde biri olan Pierce, aynı zamanda da dövüş sanatları konusunda olan uzmanlığı ile tanınmakta. Elektrik üretebiliyor, hatta elektriği kontrol bile edebiliyor. Ayrıca uçabilme yeteneği, sınırlı olsa da var. Bu süper kahramanın ne biçimde ekranlara taşınacağını oldukça merak ediyoruz.

Black Lightning Konusu

Black Lightning, eski bir süper kahramanın sahalara ani dönüşünü konu alacak. Black Lightning bir zamanlar adalet peşinde koşuyordu. Fakat sonra, çocukları için normal bir yaşam sürdürmeye karar verir. Seneler boyu okul müdürü olarak çalışır. Bu seneler sonunda ise suç oranları ve talihsiz kötü olaylar artışa geçer. Böylece süper kahramanlığa, çocuklarının da desteği ile geri dönmüş olur.

Black Lightning Ne Zaman Yayınlanacak?

Ne yazık ki henüz Black Lightning’in hangi tarihte yayınlanacağı ve kaç bölümden oluşacağı bilinmemekte. Sadece eğer her şey planlandığı gibi gerçekleşir ise Black Lightning ilk sezon önümüzdeki yılın başlarında dizi evrenine giriş yapacak diyebilmekteyiz. The CW’den, bugünlerde gelmesi olası olan haberleri beklemekteyiz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.