Haberler

Bir Denizkızı Efsanesi: Siren – Tanıtım

İlk bölümü 29 Mart 2018 tarihinde izleyici ile buluşturulacak olan dizi Freeform ekranlarda yayınlanmaya başlanacak. Siren dizisi büyük bir heyecan ile bekleniyor çünkü işlediği konu alışılagelmişin çok dışında bulunuyor. Siren dizisi konusu bakımından drama ve fantastik türlerini işleyecek. Büyük bir merak ile beklenilen Siren dizisinin ilk sezonu için 10 bölüm sipariş edilmiş durumda. Siren dizisi oyuncuları arasında Eline Powell (King Arthur, For Elsie), Ian Verdun (Lucifer), Chad Rook (The Flash, Maymunlar Cehennemi, Timeless) ve Fola Evans-Akingbola (Game of Thrones) gibi başarılı ve yetenekli kişiler yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Peter Lhotka (Trick ‘r Treat, The Dead Zone) yapıyor. Dizinin senaristliğini ise Eric Wald üstlenmekte.

Siren Dizi Konusu

Siren dizisi, Bristol Koyu’nda geçiyor. Bu koyun en büyük özelliği ise içinde denizkızlarının bulunduğu bir efsaneye sahip olmasıdır. Bir gün koya çok gizemli ve farklı bir kız gelir. Böylece bu efsanenin gerçekliği yavaş yavaş gün yüzüne çıkar. Denizkızları ne yazık ki vahşi yaratıklardır ve geçmişten beri insanlar ile her zaman savaş içerisinde olmuşlardır. Bu koy içerisinde de artık bir savaş başlar. Vahşi deniz yaratıkları yani denizkızları ile insanlar arasında büyük bir savaşa doğru adım adım gidilir. Savaşın nedeni ise yine aynıdır; iki taraf da okyanus üzerindeki hakimiyetini ve bütün haklarını geri kazanmak ister. Bu amaçları uğruna da bir ölüm kalım savaşı başlamış olur.

Siren Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Siren dizisi, Freeform ekranlar aracılığı ile izleyici ile buluşturulacak. Dizi, 29 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlayacak. Dizi evrenine harika ve çok çekici bir konu ile giriş yapacak olan dizi şimdiden merak konusu haline geldi. Dizi ile ilgili yeni haberleri takip etmeyi unutmayın.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.