İncelemeler

Bir Acayip Bilim-Kurgu: Future Man – Tanıtım

İlk bölümü 14 Kasım 2017 tarihinde karşımıza çıkacak olan dizi Hulu Tv aracılığı ile izleyiciyle buluşturulacak. Future Man dizisi konusu ile oldukça ilgi çekti ve dizi, uzun zamandır bekleniyor. Future Man 1. Sezon 13 bölümden oluşacak ve her bölüm de ortalama 30 dakika kadar ekranlarda kalacak. Future Man konusu bakımından bilim kurgu ve komedi türlerini işleyecek. Bu diziyi diğer bilim kurgu dizilerinden ayıran kısım ise dizinin alışılagelmişin dışında bir konu seçmesi. Future Man oyuncuları arasında yakından tanıdığımız, hayran olduğumuz isimler yer alıyor: Josh Hutcherson (Açlık Oyunları Serisi, Terabithia Köprüsü) ve Robert Craighead (Tomb Raider, New Girl). Dizinin senarisliğini Kyle Hunter (Sausage Party) ve Ariel Shaffir (Sausage Party) üstleniyor. Dizinin yapımcıları arasında Jason Saville (Kırılma Noktası) ve Mychelle Deschamps (Sliders) yer alıyor.

Future Man Dizi Konusu

Josh Futterman kapıcılık yapmaktadır ve kendisi ile asla barışık olmayan, yaşına rağmen hala ailesi ile birlikte yaşamakta olan bir karakterdir. Josh’un tüm hayatı boyunca olan tek başarısı bir bilgisayar oyunu üzerindeki harika başarısıdır. Fakat bu bilgisayar oyunundaki başarısı, gerçek hayatında da özgüvenini güçlendirmeye ve artırmaya başlar. Oyunda tanımlanamamakta olan varlıkların dünya üzerine inip Josh’a musallat olması Josh’un tüm hayatını değiştirecektir. Bu garip varlıklar, dünyanın çok büyük bir tehlike içinde olduğunu ve dünyayı tek kurtarabilecek olan insanın da Josh Fıtterman olduğunu iddia etmektedirler.

Hem nostaljik anlar yaşamak isteyen hem de gülmek isteyen kişilere hitap etmekte olan yeni dizi Future Man’in bütün bölümleri 14 Kasım günü yayınlanacak. Dizi bir tanıtım videosu yayınlamış durumda. Tanıtım videosunu da izlemeyi unutmayın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.