Haberler

Arrowverse’den Crossover İçin Yeni Bir Poster Geldi!

Arrow-verse evreni içerisinde bulunan dizilerin bir araya gelmesi ile oluşturulan crossover bölümleri, geçen sezon The CW kanalının en fazla izlenmiş olan bölümleri arasında yer alıyordu. Hatta düşüşe geçmiş olan pek çok DC dizisi, bu bölümler ile izlenme oranlarını neredeyse ikiye bile katlamış durumda. Bu yıl da yine 8. bölümlerinde yapılması planlanmakta olan crossover’ın konusu ‘Crisis on Earth X’ olacak.

Barry ile Iris’in düğünleri esnasında multiverse’ün bilinmemekte olan bir kısmına gelmiş olan kahramanlar, kötü kopyaları ile mücadele edecekler. Yeni gelen bilgilere bakılırsa Captain Cold’sa Flashpoint çizgi romanlarında olduğu gibi Citizen Cold biçiminde bize gelecek.

Yeni yayınlanan posterden de anlaşılıyor olduğu gibi bu bölümler ile beraber evrene The Ray karakteri de katılacak diye düşünmekteyiz. İşte söz konusu yeni poster:

Wentworth Miller, Arrow Evreninden Ayrılıyor

Ayrıca elimize yeni bir bilgi daha geçmiş durumda. Prison Break ile tanıdığımız ve çok sevdiğimiz yetenekli oyuncu Wentworth Miller, Arrow evreninde bulunmakta olan bütün dizilerden (Legends of Tomorrow, The Flash) elini ayağını çekiyor.

Başarılı oyuncu Arrow-verse evrenine ilk olarak The Flash dizisindeki Captain Cold-Leonard Snart karakteri ile katılmıştı. Sonra da Legends of Tomorrow dizisinin kadrolu oyuncusu haline gelmişti. Arrowverse evreninden daha öncesinde de Victor Garber (Firestrom-Dr. Martin Stein) ayrılmış idi.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.