Haberler

American Horror Story Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Geçtiğimiz her 6 sezonunda da farklı bir hikâye ile seyirci karşısına çıkmış olan American Horror Story: Cult konusu ile yine bizleri büyüleyecek ve oldukça korkutacak. Dizi, 6 Eylül 2017 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlandı ve her Çarşamba günü saat 23.30’da FX ekranlarında bizlerle buluşacak.

American Horror Story, bugüne kadar sayısız ödül kazandı, önemli bir seyirci kitlesine sahip oldu ve her sezon yeni karakterler, yeni mekânlar ve farklı bir temada karşımıza çıkarak bizi oldukça çok şaşırtmayı başardı.

American Horror Story 7. sezon hayranları ile buluştu. Brad Flachuk ve Ryan Murphy imzasını taşımakta olan ünlü antolojik dizinin yeni sezonu olan American Horror Story: Cult, Amerikan Başkanlık Seçimleri’ni konu alıyor.

Bu sezonda Evan Peters, Sarah Paulson gibi ünlü isimleri dizide göreceğiz. Ayrıca Cult temalı bu yeni sezonda bol bol arıları ve palyaçoları izleyeceğimizin sinyallerini veren ünlü dizi, seyircileri oldukça meraklandıran eşsiz kadrosu ile de bizleri tekrar kendisine bağlayacak gibi duruyor.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.