Haberler

American Horror Story: Cult’ta Bir Sahne Kesildi!

Televizyon ekranlarının efsanevi ‘korku bahçesi’ haline gelmiş olan American Horror Story dizisinin 7. sezonu olan American Horror Story: Cult, ekran serüvenine büyük bir heyecan ile devam ediyor. 7. sezon 6. bölümde birkaç sahnede büyük düzenlemelerin yapılacağının haberini almış durumdayız.

Dizide Hangi Sahne Kesildi?

Bu konu ile ilgili bir açıklama yapıldı. Yapılan bu açıklamada, dizinin 6. bölümünün açılış sahnesinde, ülke içinde gayet bilindik halde olan kitlesel silah şiddeti vakasının tasviri sebebi ile o kısmın bölümden çıkartıldığı açıklandı.

Hepimizin bildiği üzere geçmiş günlerde ABD’nin Las Vegas kentinde bir açık konserine tam 59 insanın can vermesine ve de 500 kadar insanın yaralanmasına sebep olan bir silahlı saldırı yapılmıştı. Ülke gündemi de bu korkunç ve üzücü haber ile çalkalanmış durumda idi.

Açıklamada, gerçekleşen bu korkunç trajedinin etkisi ile Ryan Murphy ve AHS: Cult yapımcılarının, 6. bölümdeki açılış sahnesinde büyük bir değişiklik yapmayı tercih ettiği belirtildi. Bu bölüm iki ay önce çekilmiş ve açılış sahnesi, ülkedeki kitlesel bir silah şiddeti olayını tasvir etmekte. Bu sahnenin bazı izleyicilerde büyük bir travma yaratabileceği düşünülmüş ve hemen o sahnenin kesilmesini uygun görmüşler. Eğer kesintiye uğramamış sürümü izlemek isteyen izleyiciler olursa diye kesintisiz sürüm VOD platformlarından izlenebilecek.

Ayrıca üzülerek söylüyoruz; American Horror Story 7. sezon 14 Kasım günü sezon finalini gerçekleştirecek. American Horror Story 6. bölüm fragmanını izlemeyi unutmayın!

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.