İncelemeler

Absentia – Tanıtım

Dizinin ilk bölümü 25 Eylül 2017 tarihinde yayınlandı ve AXN kanalı aracılığı ile izleyicilerle buluşturuldu. Absentia 1. sezon 10 bölümden oluşuyor. Her bölümün ortalama gösterim süresi 60 dakika kadar sürmekte. Absentia dizisi yapımcıları arasında Matthew Cirulnick (Paid in Full), Maria Feldman ve Julie Glucksman yer alıyor. Dizinin senaristliğini aynı zamanda dizinin yaratıcıları olan Matthew Cirulnick ve Gaia Violo üstleniyor. Absentia oyuncuları arasında da Stana Katic (Castle, For Lovers Only, The Spirit), Patrick Heusinger (Never Go Back, Casual), Cara Theobold (Crazyhead, Overwatch) ve Amber Aga (Murder City) bulunmakta. Absentia IMDb puanı da 7,5 olarak belirlenmiş durumda.

Absentia Dizi Konusu

Absentia konusu bakımından drama, suç ve gizem türlerini işliyor.

FBI ajanı olan Emily Byrne, Boston’da seri cinayetler işlemekte olan bir katili yakalama aşamasındadır. Fakat Emily birden ortalıktan kaybolur. Ajanı arama sonuçları bir türlü sonuçlanmaz ve Emily’nin öldüğü düşünülür. Hem de Emily’i öldürdüğünü itiraf etmiş olan katil ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştır. Emily’nin kocası da ondan umudunu kesmiştir.

Kadının kayboluşunun ardından tam 6 sene geçmiştir. Emily’nin kocası Nick, gece vakti kendisine gelmiş olan telefon araması ile beraber ormanlık alana gider. Bir kulübe içerisindeki sularla dolu olan cam kafesin içinde de Emily bulunmaktadır. Emily ölümden dönmüştür fakat bu olay sonucunda cevaplanmayı bekleyen pek çok soru ortaya çıkmıştır.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.