İncelemeler

9-1-1 / Tanıtım

İlk bölümü 2018 senesinin Ocak ayında yayınlanacak olan dizi Fox kanalı tarafından izleyiciler ile buluşturulacak. Şu an için dizinin ilk sezonunun kaç bölümden oluşacağı ve her bölümün ortalama gösterim süresinin ne kadar olacağı açıklanmamış durumda. 9-1-1 konusu bakımından drama ve polisiye türünü işleyecek. 9-1-1 oyuncuları arasında çok tanıdık isiler bulunuyor. O isimlerden birkaçı şu şekilde: Charles Baker (Splinter, The Neon Demon, Wild), Angela Bassett (Malcolm X, Strange Days), Connie Britton (Nashville, Friday Night Lights, Me, Earl And The Dying Girl) ve Briana Cap (Hand of God, Rosewood, Imaginary Boys). Dizinin yapımcılığını Todd Nenninger (American Horror Story, Vegas), Tanase Popa (Feud, American Crime Story, American Horror Story) ve Karen Romero (American Horror Story, Glee) yapıyor. Dizinin senaristliğini de Brad Falchuk (American Horror Story, Glee, Scream Queens) ve Ryan Murphy (American Horror Story, Glee) üstleniyor. 9-1-1 dizisinde American Horror Story’de imzası olan çoğu kişiyi görüyoruz. Bu sebeple içimizdeki heyecan daha da artıyor.

9-1-1 Dizi Konusu

9-1-1 dizisi polisiye türünü ele alıyor. Dizinin hikayesi; en şok edici ve en korkutucu ve de kan donduran olayların merkezinde bulunan polisler, itfaiyeciler ve paramediklerin kalbimizin hızla atmasına sebep olacak deneyimlerini ve hayatlarının hiç bilinmeyen ayrıntılarındaki dram dolu olayları izleyiciye ulaştıracak.

9-1-1 1. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yayıncı kanal dizinin bir fragmanını yayınlamıştı. Bu fragmanın sonunda yer alan bilgiye göre 9-1-1, 2018 senesinin Ocak ayı içerisinde prömiyerini yapacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.