İncelemeler

2018 Yılında Çıkacak Yabancı Diziler

2017’de harika yapımlar ile karşılaşmıştık. 2017 senesinin sonlarına yaklaşmış olduğumuz bu günlerde, 2018 senesinde bizleri hangi kaliteli yapımların beklediğine göz atmakta fayda var. Sizler için 2018 yılında çıkacak yabancı diziler ile ilgili bir yazı oluşturduk.

1- Too Old To Die Young

Dizinin yönetmeni Driver gibi benzersiz yapımlarda imzası olan farklı kişiliğe sahip olan yönetmen Nicolas Winding Refn’dir. Dizi Amazon aracılığı ile izleyiciyle buluşturulacak. Too Old to Die Young konusu bakımından drama ve suç türlerini işleyecek.

2- Star Wars: Underworld

Bu yeni yapımı 2018 senesinin son aylarına doğru izleyebileceğiz. Henüz net bir tarih verilmese de bu durum açıklanmış durumda. Yine de konu Star Wars olunca beklemeye değecek olduğunun farkındayız.

3- Castle Rock

Dizi, Stephan King’in korku hikayelerinden uyarlanacak ve Hulu TV aracılığı ile 2018 senesinde izleyici ile buluşturulacak. Castle Rock oyuncuları harika isimlerden oluşuyor. Bu isimleren birkaçı: Scott Glenn, Terry O’Quinn ve Melanie Lynskey. Castle Rock konusu bakımından korku türünü işleyecek. Uzun soluklu bir dizi olması bekleniyor.

4- Life Sentence

Dizi, 2018 senesinin Ocak ayında başlayacak. Diziyi CW kanalı aracılığı ile izleyeceğiz. Life Sentence dizisi yapım ekibinde Scrubs dizisinden isimler var. Bu da dizinin kaliteli ve çekici olacağının bir belirtisi diyebiliriz. Ayrıca Life Sentence fragmanı yayımlanmış durumda. Fragmanı izlemenizi öneririz.

5- Snowpiercer

Snowpiercer, karşımıza bir sinema filmi olarak çıkmış ve bizi oldukça etkilemiş, akıllarımıza kazınmıştı. Şimdi ise karşımıza bir televizyon dizisi olarak çıkacak ve TNT kanalı aracılığı ile diziyi izleyebileceğiz. Dizi duyuran isim, yazar ve yönetmen olan Scott Derrickson oldu. Ayrıca bu harika dizide Jennifer Connelly yer alıyor. Snowpiercer dizisi bizi meraklandırıyor ve diziyi heyecan ile bekliyoruz.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.