Haberler

2017 Comic-Con’da Neler Yaşandı ?

Bu yıl 47.si düzenlenen,Comic-Con yine bir çok çizgi romanı bizlerle buluşturdu.Peki Comic-Com nedir ? Comic-Com Akıl da kalan çizgi romanların bir TV programına yada dizi’ye uyarlanan yapımların gösterildiği bir fuardır.Her yıl Amerikanın San Diego şehrinde yapılmaktadır.Toplam 4 gün süren eşi benzeri görülmeyen fuarda bir birinden güzel haberleri de sizler için derliyoruz.

İlk olarak fuarda en çok dikkatleri üzerine çeken bir dizi ile başlamak istiyorum.

Teen Wolf

Herkes 6.Sezonun final olacağını söylüyordu ,fakat görünen o ki yapımcı firma hala Teen wolf’dan umutlu gibi.Eski sezonda ki çoğu oyuncu tekrardan diziye katıldığını görüyoruz.
Derek Hale , charlie carver ve daha fazlası.
7.Sezonun 30 Temmuz da yayınlanacaktır.

American Horror Story

İzlerken yürekleri ağıza getiren yapım ise American Horror Story’dir. 7.sezonun geçen sene yapılan seçimleri konu alacağı da söyleniyor.Sezonun ismi ise ” Cult” olacağı söylendi.Çıkış tarihi ise 5 Eylül olarak belirlenmiştir.

  • The Originals ,hayranlarını üzecek haberi dizinin yaratıcısı Julie ,Twitter hesabından 5.Sezon ile yayın hayatına son verileceğini söyledi.

  • Bir Marvel dizisi olan The Defenders için Stan Lee‘li bir fragman yayınlandı.

  • Dikkat çeken diğer yapım olan Legion‘un yapımcıları ikinci sezonun 10.bölüm olacağını duyurdu.

  • Once Upon a Time’ın yapımcısı 6.Sezonun başlangıç tarihi 6 Ekim olacağını açıkladı.

Shadowhunters

Comic-Com’a çok güzel bir giriş yaparak herkesi drama boğdu.Fuara özel bir fragman ile sezon bitimine yakın bir kişinin öleceğini açıkça belirttiler.

YAZAR HAKKINDA

Yabancı dizi haberleri ile alakalı olarak açtığımız bu sitede tüm yazılar benim tarafımdan yazılmaktadır. Kendimden bahsetmeyi pek sevmem ama Prison Break hastasıyım. :)

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.