Haberler

13 Reasons Why 2. Sezon Çekimlerine Mecburen Ara Verildi!

Popüler hale gelen ve izleyici kitlesini gün geçtikçe artıran gençlik dizisi 13 Reasons Why 2. sezon çekimleri durduruldu. Dizi, Jay Aher’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştı ve kendisine çok büyük bir izleyici kitlesi edinmişti.

13 Reasons Why Çekimlerine Mecburen Ara Verildi!

Dizinin çekimlerine kısa bir ara verilmesi zorunlu duruma geldi. Bu sebeple de 13 Reasons Why’ın yeni sezonu için yapılan çekimler dünden itibaren durduruldu.

Dizi Paramount TV yapımcılığı ile hazırlanmakta ve Kuzey Kaliforniya’da çekimlerine devam edilmekteydi. Hafta başında Kaliforniya’nın kuzeyinde başlamış olan ve tam 15 insanın hayatını kaybetmesine sebep olan kontrol edilmesi oldukça güç olan yangının tahrip eden etkileri sebebi ile çekimlere hemen ara verildi.

Bu ara süresi ise iki gün daha uzatılmak zorunda kalındı. Yangınların şimdilik tamamıyla kontrol altına alınamamış olmasının ve rüzgâra bağlı olarak da dumanlı havanın bölgede hakim sürüp insanları etkilemesinin bu duruma sebep olduğu açıklandı.

13 Reasons Why dizisi ekibi Cuma ve Cumartesi günlerini tatil yaparak geçirdi. Ekip, eğer her şey yolunda gider ise Pazar günü çekimlere devam edecek. Ayrıca ekipten isteyen kişilerin ve oyuncu kadrosunun geçici olarak bölgeden gitmesine de izin verildi.

Bu yangın, Kaliforniya tarihinde yaşanan en çok hayat alan yangın felaketlerinden birisi olarak tanımlanıyor. Yangının oluşturmuş olduğu duman ise yaklaşık 100 kilometre kadar uzaklıkta olan San Fransisco’dan görülebiliyor.

13 Reasons Why 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizide, Hannah Baker adındaki genç bir kızın intihar etmesinden sonra arkasında kendisini intihar etmeye zorlayan sebepleri anlatmış olduğu kasetler bırakması ile ilerleyen olayları gördük. 13 Reasons Why, 13 bölümden oluşan 2. sezonu ile birlikte 2018 yılında izleyiciler ile buluşacak.

YAZAR HAKKINDA

geleceğin feylozofu. gezgin. minnoş bir ev kedisi değil. favorim AHS

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.